ایران فیلم - آنجلینا جولی:« هیچ گاه نمیخواستم مادر شوم»
امروز ۳ اسفند ۱۳۹۵

آنجلینا جولی:« هیچ گاه نمیخواستم مادر شوم»

سرویس خبری ایران فیلم - پنج شنبه ۲۹ بهمن ۹۴ | بازدید: 708


به گزارش تیم خبری ایران فیلم

اگر بخواهیم یکی از معروف ترین و محبوب ترین بازیگران حال حاضر هالیوود یعنی آنجلینا جولی را به گونه ای دیگر توصیف کنیم میتوانیم بگوییم شخصی که همواره کمک هایش به کودکان و مردم بی سرپرست دیده شده است و به طور کلی میتوانیم او را یک مادر دوست داشتنی تعریف کنیم.

اگر چه که این نام همیشه نامی نبوده است که جولی به آن علاقه داشته باشد، در مصاحبه ای که با آنجلینا جولی بازیگر فیلم « ابتدا او پدر مرا کشت» که هنوز اکران نشده است در کمبوجیه انجام شد، او به این موضوع اشاره کرد که هیچ گاه شایسته ی مادر شدن را نداشته است.

جولی در صحبت هایش میگوید:« این واقعا عجیب است، من هیچ گاه دوست نداشتم که در زندگی بچه ای داشته باشم، من هیچ گاه نمیخواستم که باردار شوم و بچه دار شوم، هیچ گاه خودم را به عنوان یک مادر مجسم نمیکردم و همیشه از این موضوع فراری بودم» نکته جالب این صحبت ها در این است که این صحبت ها را زنی بیان کرده است که اکنون مادر ۶ کودک است.

جولی در ادامه صحبت هایش میگوید:« هنگامی که من به کمبوجیه آمدم به ناگاه حس کردم، که کودک من جایی در این کشور در حال زندگی کردن است و من باید او را پیدا کنم.»

او این جستجو را با یافتن مادوس ۱۴ ساله در سال ۲۰۰۲ به پایان رساند و سال بعد موسسه ای به نام او تاسیس کرد، موسسه ای که وظیفه اش فراهم اوردن امکانات رفاهی، سلامتی و آموزشی برای کودکان مناطق روستایی کمبوجیه بود.

مادوکس اکنون به مادرش در فیلم هایی که بازی میکند کمک بسیار زیادی میکند، او در پروژه اخیری که جولی در حال بازی کردن در آن است به عنوان یکی از عوامل پشت صحنه به مادرش کمک میکند.

جولی در مورد این که چگونه دیدگاهش نسبت به مادر شدن تغییر کرد این دلیل را بیان میکند که:« هنگامی که من نخستین بار به کمبوجیه آمدم شرایط بسیار برای من متفاوت شد. و دیدگاهم بسیار تغییر کرد، من متوجه شدم که مسائل بسیار زیادی در مورد تاریخ وجود دارد که من هیچگاه مشابه آن ها را در مدرسه یاد نگرفته بودم، و مسائل مهمی در مورد زندگی وجود داشت که من باید متوجه میشدم و من کاملا به این موضوع اعتراف میکنم که من چیز زیادی از زندگی نمیدانستم»

جولی در مورد مسیری که اکنون در زندگی اش طی میکند میگوید:« من میدانم که در این لحظه در زمان و مکانی قرار دارم که در واقع باید آنجا باشم، و میدانم چیزی که الان هستم در واقع همان چیزی است که باید باشم»

منبع: eonline.com

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.