ایران فیلم - امیلی بلانت برای بازی در فیلم Mary Poppins انتخاب شد
امروز ۷ اسفند ۱۳۹۵

امیلی بلانت برای بازی در فیلم Mary Poppins انتخاب شد

سرویس خبری ایران فیلم - جمعه ۳۰ بهمن ۹۴ | بازدید: 678


به گزارش تیم خبری ایران فیلم

راب مارشال کارگردان فیلم Mary Poppins در حال مذاکراتی با امیلی بالانت است تا بتواند او را برای ایفای نقش در فیلمش متقاعد کند.

تهیه کنندگان این فیلم جان دلوکا و مارک پلات خواهند بود. منابع بیان کرده اند که بلانت که اخیرا در حال کار بر روی فیلم Into The Woods میباشد به دلیل رفت و آمد های بسیارش به دیزنی مورد توجه سازندگان این فیلم جدید قرار گرفته است و این استودیو بیان داشت که طی روز های آینده با این بازیگر ملاقاتی ترتیب خواهد داد و او را به جمع بازیگران فیلم جدیدش دعوت خواهد کرد.

اگر چه که هنوز این توافقات و گفته ها بسیار موثق و قطعی نیست، حتی برخی از رسانه ها گفته اند چون بلانت تصمیم دارد بچه دار شود احتمالا در اتخاذ تصمیم برای قبول کردن نقش های جدید محتاط تر عمل خواهد کرد.

همچنین این استودیو بیان کرده است که داستان این فیلم در لندن اتفاق خواهد افتاد و داستان آن بیشتر بر کتاب های کودکان توجه دارد. داستان این فیلم در واقع ۲۰ سال پس از داستان نخست آن را که در سال ۱۹۶۴ ساخته شد روایت میکند، که داستان خانواده ای است که در طول جنگ جهانی اول در انگلستان درگیر مسائلی خانوادگی هستند. قسمت اصلی این فیلم که توسط جولی اندرو در نقش نانی بازی شده است، توانست جوایز بسیار زیادی دریافت کند، همچنین ۵جایزه اسکار دریافت کرد و اندرو نیز به عنوان بهترین بازیگر زن موفق به دریافت جایزه شد. این فیلم همچنین در باکس آفیس نیز موفقیت چشم گیری به دست آورد و توانست به فروش ۱۰۰ میلیون دلاری دست پیدا کند.

سیاست جدید دیزنی به سمتی رفته است که تصمیم دارد انیمیشن هایی نظیر سیندرلا و آلیس در سرزمین عجایب را به صورت واقعی بسازد و اکنون نیز بیشتر توجه اش به این دسته از فیلم ها معطوف ساخته است.

بلانت نیز که سابقه کار در این گونه فیلم ها را با دیزنی داشته است میتواند گزینه بسیار مناسبی برای این نقش باشد، بلانت در فیلم هایی از جمله The Devil Wearss Prada و  Five Year Engagment که نمونه هایی از انیمیشن هایی بوده اند که نسخه واقعی آن ها ساخته شده است نیز بازی کرده است. همچنین بلانت اخیرا در فیلم The Huntsman: Winters War بازی کرده است که به زودی در سینما های ایالات متحده و بیشتر کشور های دنیا اکران خواهد شد.

منبع:Variety.com

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.