ایران فیلم - اوا مدنس 42 ساله شد
امروز ۷ اسفند ۱۳۹۵

اوا مدنس ۴۲ ساله شد

سرویس خبری ایران فیلم - شنبه ۱۵ اسفند ۹۴ | بازدید: 1518


به گزارش تیم خبری ایران فیلم

اوا مدنس در میامی، ایالت فلوریدای ایالات متحده متولد شده است اما در لس آنجلس بزرگ شده است.

او در کالج به سراغ رشته هنر رفت و از میان رشته های هنری بازیگری را برگزید، و تحت نظر استاد بازیگری یعنی ایوانا چوبوک تعلیم یافت. تعلیمات این استاد بزرگ باعث شد تا مدنس شایستگی حضور در فیلم های زیادی را داشته باشد. علی رغم تمامی نقش هایی که او در فیلم های مختلف داشته است، بیشتر مدنس را برای نقشی که در فیلم training Day داشت میشناسند که در این فیلم در نقش یکی از دوستان دنزل واشنگتن ایفای نقش کرد که با تشویق و علاقه تعداد زیادی از علاقه مندان به سینما قرار گرفت. از آن پس به بعد او در نقش های بسیار بیشتری شرکت کرد و در فیلم های بیشتری بازی کرد و در فیلم های طنز و درام بیشتری حاضر شد. این کار به او فرصت داد تا بتواند با کارگردانان بزرگ بسیار زیادی همکاری کند، کارگردانانی از جمله رابرت رودریگرز، کارل فرانکلین، جان سینگلتون و فارلی براس.او همچنین در سال ۲۰۰۵ در یک فیلم کمدی رمانتیک در نقشی در مقابل ویل اسمیت حضور داشت.

اوا در کنار مشغول بودن به حرفه بازیگری به عنوان یکی از کارمندان شرکت لوازم آرایشی و زیبایی رولن کار میکند و همچنین به عنوان سخن گوی زنان در این شرکت فعالیت دارد. او همچنین به عنوان یکی از حامیان پر احساس شرکت رولن را در مبارزه با سرطان سینه همراهی کرد و در لحظات بسیار حساس از آنها حمایت کرد.

بر طبق صحبتهایی که اوا مدنس از اهداف خود در حرفه بازیگری مطرح کرده است میتوان به این موضوع اشاره کرد که او علاقه دارد توانایی های خود را در زمینه بازیگری بسیار گسترش دهد و این کار را نیز با همکاری با کارگردانان بزرگی چون استیون اسپیلبرگ، اسپایک جونز و پدرو آلمودوار انجام دهد.

منبع: imdb.com

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.