ایران فیلم - باکس آفیس در هفته ای که گذشت
امروز ۷ اسفند ۱۳۹۵

باکس آفیس در هفته ای که گذشت

سرویس خبری ایران فیلم - شنبه ۱۵ اسفند ۹۴ | بازدید: 1511


به گزارش تیم خبری ایران فیلم

انیمیشن زوتوپیا که جدید ترین اثر ساخته شده توسط استودیو دیزنی میباشد در روز های نخستین اکرانش توانست با در دست داشتن در حدود ۳۰۰۰سالن سینما به فروش ۷۰ میلیون دلاری دست پیدا کند.

جمعیت زیادی از علاقه مندان به سینما پس از این که این فیلم در روز جمعه فروش ۱۹٫۵ میلیون دلاری داشت انتظار داشتند که میزان فروش آن بسیار زیاد نخواهد بود، اما این فیلم توانست رکورد پر فروش ترین انیمیشن اکران شده که بیشترین فروش را در روز های نخستش داشته است را بشکند و پس از ۳ روز گذشت از اکرانش به مبلغ ۷۰ میلیون دلاری دست پیدا کند. پیش از این رکورد پر فروش ترین انیمیشن در روز های نخست با فروش ۵۶ میلیون دلار در دست Big Hero 6 بود.

جنیفر گودوین و جیسون بیتمن که به عنوان شخصیت های خرگوش و روباه در این انیمیشن صحبت کرده اند، در واقع نشان دهنده رابطه ی یک شکار با شکارچی هستند که مجبور میشوند برای مدتی با یکدیگر و در کنار یکدیگر فعالیت کنند.

همچنین فیلم سقوط لندن با هنر نمایی جرارد باتلر  این هفته را با فروش ۲۱ میلیون دلاری به پایان رساند تا در رتبه دوم باکس افیس قرار بگیرد. این فیلم که در رتبه بندی های سینمایی رتبه R دریافت کرده است و مناسب سنین بالای ۱۷ سال میباشد، روز جمعه با در دست داشتن ۳۴۹۰ سالن نمایش توانست ۷٫۵ میلیون دلار فروش داشته باشد.

همچنین فیلم Deadpool که به مدت سه هفته متوالی درصدر باکس آفیس قرار داشت بالاخره به رتبه سوم سقوط کرد و با فروش ۱۶ میلیون دلار توانست فروش داخلی خود را به ۳۰۰ میلیون دلار افزایش دهد.

لیست فیلم های برتر باکس آفیس درهفته گذشته به همراه تعداد سالن هایی که در دست داشته اند.

  1. Zootopia (۳,۸۲۷ سالن) – $۷۲٫۷۱ M
  2. London Has Fallen (۳,۴۹۰ سالن) – $۲۰٫۲۴ M
  3. Deadpool (۳,۶۲۴ سالن) – $۱۶٫۸ M
  4. Whiskey Tango Foxtrot (۲,۳۷۴ سالن) – $۸٫۰۷ M
  5. Gods of Egypt (۳,۱۱۷ سالن) – $۶٫۶۴ M
  6. Kung Fu Panda 3 (۲,۷۰۰ سالن) – $۴٫۶۳ M
  7. The Revenant (۱,۴۸۸ سالن) – $۴٫۱۵ M
  8. Risen (۲,۵۰۷ سالن) – $۴٫۰۹ M
  9. Eddie the Eagle (۲,۰۴۲ سالن) – $۳٫۴۱ M
  10. Triple 9 (۲,۲۰۵ سالن) – $۳٫۱۸ M

منبع: Boxoffice.com

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.