ایران فیلم - باکس آفیس در Uk
امروز ۷ اسفند ۱۳۹۵

باکس آفیس در Uk

سرویس خبری ایران فیلم - دوشنبه ۱۲ بهمن ۹۴ | بازدید: 412


به گزارش تیم خبری ایران فیلم

لئوناردو دیکاپریو و فیلم بازگشته توانسته اند تا در باکس افیس کشور انگلستان رکورد خوبی از خود به جای گذارند که این موضوعی جالب برای سازندگان این فیلم قلمداد میشود.

در گزارشی که باکس افیس انگلیس منتشر کرده است به تفصیل هر یک از استودیو های فیلم سازی را مورد بررسی جداگانه قرار داده است و روند فروش انها را در طی هفته های اخیر مورد بررسی قرار داده است.

استودیو فاکس:

فیلم بازگشته با بازی لئوناردو دیکاپریو و تام هاردی توانسته است در باکس افیس انگلستان هتریک کند و به عنوان فیلم برتر باکس افیس انتخاب شود. استودیو فاکس که شروع خوبی برای پخش این فیلم داشت کار موفق خود را به گونه ای ادامه داد که از یک شروع ۲٫۳ میلیون پوندی که معادل ۳٫۲ میلیون دلار است با افزایش ۴۱درصدی در فروش به میزان ۱۶٫۱میلیون پوند که معادل ۲۲٫۹ میلیون دلار است برسد. که البته با توجه به در دست داشت سالن های زیادی برای این فیلم انتظار میرود که تا پایان هفته میزان فروش آن به ۲۰ میلیون پوند نیز برسد.

با وجود این که فیلم هایی از جمله Dad’s ArmyDeadpoolGoosebumps و  Zoolander 2 در هفته های پیش رو اکران خواهند شد اما، بازگشته میبایست به برتری خود در گیشه ادامه دهد ، این موضوع در صورتی است که سازندگان این فیلم قصد داشته باشند ان را در اسکار و BAFTA پیروز گردانند.

همچنین فیلم های Joy  و Bridge of spies به ترتیب فروشی معادل ۷ و ۱۱ میلیون دلار داشته اند.

استودیو لینوسگیت:

اگر چه که فیلم پدر بزرگ کثیف توانسته است تا کنون از ۴۲۴ سالن نمایشی که در دست داشته تنها ۲٫۹ میلیون دلار در امد کسب کند اما اگر بخواهیم میزان فروشی که در ۴ روز پیش نمایش و میزان فروشی که بین روز های جمعه تا یکشنبه داشته است را هم به این فروش اضافه کنیم میتوانیم فروش کلی آن را در حدود ۶ میلیون دلار حساب کنیم که این میزان فروش پدربزرگ کثیف را در رتبه دوم باکس افیس قرار میدهد.

استودیو دیزنی:

فیلم جنگ ستارگان همچنان به فروش خود در سینمای انگلستان ادامه میدهد، این درحالی است که میزان فروش این فیلم که هفته هفتم اکرانش را در این کشور پشت سر میگزارد به نسبت هفته قبل یک افت ۳۴ درصدی نیز داشته است.

این فیلم همچنان با در دست داشتن ۵۵۲ سالن نمایش به فروش خوب خود ادامه میدهد و تا کنون نیز توانسته است ۱۷۰٫۹ میلیون دلار که معادل ۱۱۹٫۴ میلیون پوند است فروش داشته باشد که به احتمال بسیار زیاد این مبلغ در این هفته به ۱۲۰ میلیون پوند خواهد رسید.

همچنین انیمیشن دایناسور خوب نیز به فروش ۲۰ میلیون دلاری در این کشور دست پیدا کرده است، این در حالی است که ۱۰ هفته از اکران آن در این کشور میگذرد.

استودیو سونی

سونی در فروش فیلم جدیدش در این کشور موفقیت زیادی کسب نکرده است و همانگونه که فیلم The 5th Wave آغاز خوبی نداشت با همان سرعت اندک در فروش به کار خود ادامه میدهد و تا کنون که ۱۰ روز از اکران آن سپری شده است تنها ۱٫۲ میلیون دلار فروش داشته است.

منبع: independent.com

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.