ایران فیلم - برترین های imdb چه کسانی هستند؟
امروز ۷ اسفند ۱۳۹۵

برترین های imdb چه کسانی هستند؟

سرویس خبری ایران فیلم - چهارشنبه ۱۵ مهر ۹۴ | بازدید: 348


به گزارش ایران فیلم

درادامه معرفی برترین های دنیای سینما از نگاه تماشاگران در سایت imdb  امروز به معرفی ۵ تن دیگر از این ستارگان میپردازیم.

۲۴- سم ورتینگتون

سموئل هنری جوهان ورتینگتون در سال ۱۹۷۶ در انگلستان چشم به جهان گشود. والدین او مارتین و رونالد ورتینگتون کارمندان یک شرکت کشاورزی بودند و هنگامی که او ۶ ماه داشت آنها به استرالیا مهاجرت کردند و در انجا ساکن شدند.

sam

۲۳- ساموئل ال جکسون

ساموئل جکسون فرزند الیزابت و روی هنری جکسون در واشنگتن به دنیا آمده است. او به وسیله مادرش که یک کارگر کارخانه بود بزرگ شد. جکسون از کودکی در جنبش های کودکان و داش آموزان سیاه پوست شرکت میکرد. در هفتده سالگی او به همراه مورگان فریمن به استخدام یک کمگانی در امدند. و در هجده سالگی پس از فیلم های Spike lee و Do The Right Thing… به شهرت رسید.

Samuel-L.Jackson-032442

۲۲-جوئل ادگرتون

جوئل ادگرتون در تاریخ ۲۳ ژوئن سال ۱۹۷۴ در بلاک تاون در استرالیا به دنیا امده. برادر او فیلم ساز بوده است و این زمینه ای برای او شد تا بتواند کار بازیگری را آغاز کند. او به مدرسه هیل گرامر در سیدنی رفت و تحصیلات عالیه خود را در سال ۱۹۹۴ در مدرسه نیپن آغاز کرد.

juel

۲۱-جوزف گوردون لویت

جوزف لئوناردو گوردون لویت در فوریه سال ۱۹۸۱ در لس انجلس چشم به جهان گشود. خانواده او برای شبکه رادیویی KPFK  کار میکردند. جوزف در اکتبر سال ۲۰۱۰ برادرش را از دست داد و این غم  بزرگ باعث شد جوزف تا مدتی روحیه خوبی نداشته باشد.

badass-digest

۲۰- داوین جانسون( راک)

داوین داگلاس جانسون, که همچنین به اسم راک نیز شناخته میشود در تاریخ ۲ می سال ۱۹۷۲ در هایوارد در ایالت کالیفرنیا چشم به جهان گشود.در خانواده ای که او رشد یافت تلاش کردن برای اهدافی که به انها علاقه دارید نکته خوب و پذیرفته شده ای بود به همین دلیل دوین تصمیم گرفت که به سمت کشتی برود و به عنوان یک ستاره در این ورزش شناخته شود.

پدر او یک سیاه پوست بوده است و به همین دلیل او خوب بر مسائل تبعیض نژادی اگاه است.

Dwayne-The-Rock-Johnson-3

منبع:تیم خبری ایران فیلم

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.