ایران فیلم - تام هاردی و کریستوفر نولان در فیلم Dunkrik با یکدیگر همکاری میکنند
امروز ۷ اسفند ۱۳۹۵

تام هاردی و کریستوفر نولان در فیلم Dunkrik با یکدیگر همکاری میکنند

سرویس خبری ایران فیلم - سه شنبه ۸ دی ۹۴ | بازدید: 513


به گزارش تیم خبری ایران فیلم

همزمان با این که استیون اسپیلبرگ و استنلی کوبریک تصمیم دارند تا در مورد جنگ جهانی فیلمی بسازند کریستوفر نولان نیز شروع به ساخت اثری به نام Dunkrik  کرده است و برای این کار از تام هاردی دعوت به عمل آورده است.

تام هاردی، کنت برانگان، و مارک ریلانس افرادی هستند که برای بازی در این اثر تازه ساخت کمپانی وارنر براس انتخاب شده اند.

این فیلم زیبا در حال تصویر برداری با دوربین های Imax65 میلیمتری میباشد و همچنین پوستر هایی نیز برای این فیلم تهیه شده است.

فیلم برداری رسمی این اثر در ماه می سال اینده آغاز میشود و از انجایی که داستان این فیلم بر گرفته از یک داستان واقعی میباشد تصویر برداری آن نیز در برخی مناطق که در واقع داستان واقعی در ان اتفاق افتاده است انجام میشود.

در این فیلم تام هاردی و برانگا و ریلانس در نقش افسران عالی رتبه ارتش ظاهر میشوند.

نولان علاوه بر این که به همراه اما توماس تولید کنندگی این فیلم را بر عهده دارد، در نوشتن فیلم نامه این فیلم نیز دخالت داشته و ان را به قلم خود تحریر کرده است، نولان برای بازسازی صحنه هایی از جنگ واقعی از مناطقی در دونکریک دیدن کرده است و تصمیم دارد تا بتواند به خوبی این صحن ها را باز سازی کند، در واقع در این منطقه عملیاتی به نام عملیات دینامو انجام شده است که باعث شده جان ۳۳۰۰۰۰ نفر از سربازان امریکایی که توسط نیروهای آلمانی محاصره شده بودند توسط ارتش انگلستان نجات پیدا کند.

گرگ سیلور من رئیس هماهنگ کننده کمپانی وارنر بروس در مورد نولان و تیمش میگوید:« کریستوفر نولان یکی از بزرگترین کارگردانان حال حاضر دنیای سینما میباشد که فیلم های بسیار موفقی ساخته است و این باعث خوشحالی ماست که بار دیگر شاهد موفقیت نولان و تیم سازنده اش در یک پروژه دیگر باشیم.»

این استودیو زمان اکران فیلم Dunkrik را ۲۱ جولای سال ۲۰۱۷ اعلام کرده است.

منبع: thewrap.com

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.