ایران فیلم - تقابل فیلم های مردان سیاه پوش و جامپ استریت در پروژه مشترک
امروز ۷ اسفند ۱۳۹۵

تقابل فیلم های مردان سیاه پوش و جامپ استریت در پروژه مشترک

سرویس خبری ایران فیلم - شنبه ۱۵ اسفند ۹۴ | بازدید: 934


 به گزارش تیم خبری ایران فیلم

استودیو سونی در نظر دارد تا یکی دیگر از سورپرایز هایش را در صنعت فیلم سازی به رخ بکشد که این کار را با رویارویی شخصیت های فیلم ۲۳Jump street و Men in black انجام میدهد.

بر طبق اطلاعات به دست امده جیمز بابین کارگردان فیلم های The Muppets و  Flight of the Conchords قرار است کارگردانی این فیلم کمدی را به عهده بگیرد. اگرچه که هنوز تاریخ رسمی ای برای اکران این فیلم در نظر گرفته نشده است اما استودیو سونی در نظر دارد فیلم برداری این فیلم را در ماه ژوئن آغاز کند.

بابین در حالی کارگردانی این فیلم را بر عهده گرفته است که فیل لورد و کریس میلر دو قسمت نخست فیلم جامپ استریت را ساخته بودند اما توانایی ساخت یک فیلم مشترک را نداشتند که این امر منجر به انتخاب بابین برای کارگردانی این اثر شد.

جونا هیل و چینینگ تیتوم برای ایفای نقش در کارکتر های پیشین خود حاضر میشوند و حضور آنها در این فیلم قطعی است، این در حالی است که بر اساس سیاست های جدید فیلم سازی که تصمیم گرفته شده است از چهره های جوان تر واستعداد های تازه استفاده کنند، قرار نیست ویل اسمیت و تامی لئو جونز در نقش های خود در مردان سیاه پوش حاضر شوند و قرار است بازیگران دیگری این نقش ها را برعهده بگیرند.

ایده ساخت یک محصول مشترک از دو نسخه فیلم کمدی که تقریبا در ژانر های متفاوتی از طنز نیز قرار دارند برای نخستین بار توسط رئیس سابق استودیو سونی امی پاسکال مطرح شد.

با وجود این که کارگردانان زیادی برای کارگردانی این پروژه انتخاب شده بودند اما بابین یکی از برترین کاندیداها به حساب می اید، او اخیرا ساخت فیلم Alice Through The Looking Glass را به پایان رسانده است که این فیلم دنباله ای از سری فیلم های آلیس در سرزمین عجایب است.

منبع: Variety.com

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.