ایران فیلم - جدید ترین اخبار باکس آفیس
امروز ۷ اسفند ۱۳۹۵

جدید ترین اخبار باکس آفیس

سرویس خبری ایران فیلم - دوشنبه ۲۱ دی ۹۴ | بازدید: 373


به گزارش تیم خبری ایران فیلم

آخرین ساخته استودیو دیزنی بر طبق پیش بینی هایی که درمورد فروشش داشته است توانسته است برای روز ۱۰ ژانویه ۴۱٫۶۳ میلیون دلار فروش داشته باشد، هفتمین قسمت از سری فیلم های جنگ ستارگان توانست یکی دیگر از هفته های پرفروش خود را پشت سر بگذارد. این فیلم توانست در چهارمین هفته فروشش با افت ۵۴ درصدی که درفروش داشته است درست پشت سر فیلم آواتار قرار بگیرد و به عنوان دومین فیلم پر فروش در چهارمین هفته اکرانش شناخته شود.

فیلم جنگ ستارگان: نیرو بیدا میشود که هفتمین قسمت از سری فیلم های جنگ ستارگان میباشد توانسته است تا به اینجای کار که ۲۴ روز از اکرانش میگذرد با فروش ۸۱۲٫۰۱ میلیون دلار به عنوان پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای هالیوود شناخته شود.این فیلم تا به اینجای کار با ۸۸٫۵ درصد افزایش قیمت فروش به نسبت فیلم آواتار که پس از گذشت ۲۴ روز از اکرانش ۴۳۰میلیون دلار درآمریکا فروخته بود از این فیلم جلو میباشد و همچنین اگر بخواهیم فروش آن را با فیلم دنیای ژوراسیک مقایسه کنیم نیز جنگ ستارگان ۴۶ درصد فروش بیشتری داشته است. چرا که فیلم دنیای ژوراسیک پس از گذشت ۲۴ روز از اکرانش ۵۵۶میلیون دلار فروش داشت.

اگر بخواهیم میزان فروش این فیلم را به نسبت میزان افزایش تورم اقتصادی و میزان افزایش قیمت بلیط ها به نسبت فیلم های دیگر محاسبه کنیم فیلم جنگ ستارگان ۱۲امین فیلم پر فروش تاریخ سینمای امریکا میباشد.

اما فیلم The revenant جدید ترین ساخته استودیو فاکس نیز به سرعت به پیشرفت خود ادامه میدهد و توانست دراین هفته با فروش ۳۸ میلیون دلار در رتبه دوم باکس آفیس قرار بگیرد. این فیلم زیبا که با بازی لئوناردو دیکاپریو همراه میباشد توانست پنجمین فیلمی باشد که بهترین اخرین هفته را بدون احتساب تورم وافزایش قیمت بلیط ها پشت سر گذاشت.

این فیلم با پیش بینی فروش ۱۴٫۳۵میلیون دلار در روز جمعه کار خود را آغاز کرد و پس از ان با افزایش فروش ۶ درصدی در روز شنبه فروشی معادل ۱۵٫۲۰ میلیون دلار به دست آورد. این فیلم که توانسته است با گذشت ۱۷ روز از آغاز اکرانش مبلغ ۳۹٫۵۶ میلیون دلار فروش داشته باشد در رتبه بندی فیلم های سینمایی توانست رتبه B+ را کسب کند.

و اما فیلم Daddys home  ساخته استودیو پارامونت توانست با فروش ۱۵ میلیون دلار در مقام سوم باکس افیس قرار بگیرد.

این فیلم که در ژانر کمدی میباشد داستان زندگی خانواده ای است که پس از سال ها پدر واقعی خانواده به میان انها باز میگردد و ناپدری این خانواده سعی میکند تا بتواند جایگاه خود را میان بچه ها تثبیت کند. این فیلم تا کنون توانسته است با گذشت ۱۷ روز از اکرانش فروشی معادل ۱۱۶٫۳۱ میلیون دلار داشته باشد که فروش خوب و موفقی برای این فیلم به حساب می آید.

منبع: pro.boxoffice.com

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.