ایران فیلم - جوزف گوردون لویت فرصت همکاری با نویسنده The Conjuring 2 را پیدا میکند
امروز ۷ اسفند ۱۳۹۵

جوزف گوردون لویت فرصت همکاری با نویسنده The Conjuring 2 را پیدا میکند

سرویس خبری ایران فیلم - شنبه ۱۵ اسفند ۹۴ | بازدید: 942


به گزارش تیم خبری ایران فیلم

اریک هیسرر به عنوان نویسنده استخدام شده است تا در کنار جوزف گوردون لویت که کارگردانی و بازیگری فیلم جدیدش را بر عهده دارد مشغول به کار شود. لویت در حال ساخت فیلم The Sandman میباشد.

این پروژه در سال ۲۰۱۳ توسط استودیوی وارنر بروس طراحی شد و قرار بود لویت درکنار نویسنده ی فیلم شوالیه تاریکی دیوید گویر این فیلم را بسازد که بنا بر دلایلی این کار عملی نشد و تصمیم بر این شد که ساخت این پروژه به تاخیر بیفتد و اکنون لویت قصد دارد با نویسنده ای دیگر این کار را عملی کند.

کتاب The Sandman در بین سال های ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۶ در ۷۵ فصل نوشته و منتشر شد، و بیشتر به نام هایی چون پادشاه رویاها، مورفیوس، اونریوس، شوالیه ی رویا و مورفی شناخته میشود.

در آغاز این داستان شخصیت مورفیوس زندانی شده بود و برای مدت ۷۰ سال پیش از این که بتواند فرار کند و به دنیای امروز بیاید و قلمروی خود را بازسازی کند زندانی بود.

هیسر همچنین در پروژه ی دیگری با چاد و کاری هیس برای ساخت فیلم The Conjuring 2 همکاری میکند. او همچنین نویسنده ی فیلم هایی از جمله « کابوس در خیابان الم» ، « مقصد نهایی ۵»، « چراغ های خاموش» و « داستان زندگی تو» بوده است.

گوردون لویت نیز که ستاره فیلم های The Walk و The Night Before بوده است قرار است در فیلم Snowden در نقشی مقابل شایلین وودلی ایفای نقش کند.

منبع:Veraity.com

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.