ایران فیلم - جی جی آبرامز این بار برای گوگل کارگردانی میکند
امروز ۷ اسفند ۱۳۹۵

جی جی آبرامز این بار برای گوگل کارگردانی میکند

سرویس خبری ایران فیلم - شنبه ۱۵ اسفند ۹۴ | بازدید: 846


به گزارش ایران فیلم به نقل از خبر آنلاین،  آبرامز تهیه‌کنندگی مستندهایی درباره مسابقات گوگل لونار ایکس پرایز را برعهده گرفت. این مستندها که با کارگردانی اورلاندو فون آینزیدل ساخته می‌شود، داستان ۱۶ تیمی را روایت می‌کند که برای به دست آوردن جایزه ۳۰ میلیون دلاری گوگل با هم رقابت می‌کنند.

هدف از این رقابت فرود آوردن و هدایت یک فضاپیمای رباتیک در کره ماه تا پیش از ۳۱ دسامبر سال ۲۰۱۷ است. تا کنون تنها برنامه‌های فضایی دولتی در ایالات متحده آمریکا، اتحاد جماهیر شوروی و چین موفق به فرود فضاپیما در ماه شده‌اند.

 بنیاد جایزه ایکس که این رقابت را ترتیب می‌دهد در این باره اعلام کرد : «در میان تیم‌های حاضر در این رقابت می‌توان متخصصانی از سیلیکون‌ولی، هکرهایی از آلمان، متخصصان آی‌تی هندی تا پدر و پسری که به صورت مستقل در ونکوور کانادا کار می‌کنند را پیدا کرد.»

این مستند ۹ قسمتی که «Moon Shot» نام دارد، نگاهی کلی به این رقابت دارد و به معرفی اعضای تیم‌های حاضر در رقابت می‌پردازد.

هر کدام از این فیلم‌ها ۷ دقیقه هستند. کل این مستندها از ۱۵ مارس در گوگل‌پلی و از ۱۷ مارس در یوتیوب در دسترس قرار خواهند گرفت.

جی‌جی آبرامز کارگردانی فیلم‌هایی چون «پیشتازان فضا» و سریال «لاست» را در کارنامه کاری خود دارد.

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.