ایران فیلم - دودکش 2 به نیمه های راه رسید
امروز ۷ اسفند ۱۳۹۵

دودکش ۲ به نیمه های راه رسید

سرویس خبری ایران فیلم - سه شنبه ۱۱ اسفند ۹۴ | بازدید: 708


به گزارش ایران فیلم به نقل  از روابط عمومی سریال دودکش ۲، ادامه فیلمبرداری این سریال حوالی میدان قزوین در حال انجام است.
همچنین به تازگی شهرام کیور صداگذاری دودکش ۲ را آغاز کرده است و رضا بهار انگیز تدوین این سریال را همزمان انجام می دهد.
هومن برق نورد، بهنام تشکر، سیما تیرانداز، امیرحسین رستمی، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی، مجید یاسر و بازیگر خردسال زینب فلاحت پیشه در دودکش ۲ جلوی دوربین امیر کریمی می روند.
سریال دودکش ۲ در واقع ادامه داستان های سریال دودکش ۱ است که ماه رمضان سال ۱۳۹۲ به کارگردانی لطیفی و تهیه کنندگی زینب تقوایی از شبکه یک سیما پخش شد.
این سریال درباره دو خانواده بود که یک قالیشویی (قالیشویی مشتاق) را اداره می کنند، اما هربار ماجراها و مسایلی برای آنها اتفاق می افتد که داستان سریال را تشکیل می دهد.
داستان دودکش ۲ از آنجا آغاز می شود که قالیشویی مشتاق تعطیل شده است. فیروز مشتاق (با بازی هومن برق نورد) در ایام نزدیک به نوروز به دلیل از دست نرفتن اعتبار قالیشویی و حفظ مشتریان سابق، سعی می کند با اجاره یک قالیشویی دیگر، کارش را پی گیرد. او که با انبوهی از فرش های نشسته روبروست، هر روز با ماجراهای تازه ای دست و پنجه نرم می کند.
نویسندگی این مجموعه را کوروش نریمانی برعهده دارد و امیر کریمی مدیر تصویربرداری و ایمان امیدواری طراح گریم این سریال است.
فعالیت شبکه های سیما برای ساخت سریال های نوروزی از مدت ها قبل آغاز شده است. سریال بیمار استاندارد به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی سعید ردایی برای پخش از شبکه سه سیما در حال فیلمبرداری است و شبکه یک نیز دودکش ۲ را پخش می کند.
سریال زعفرانی به کارگردانی حامد محمدی و تهیه کنندگی ایرج محمدی نیز نوروز ۹۵ از شبکه دو سیما پخش می شود.

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.