ایران فیلم - جنگ ستارگان باز هم رکورد جدیدی ثبت کرد
امروز ۷ اسفند ۱۳۹۵

جنگ ستارگان باز هم رکورد جدیدی ثبت کرد

سرویس خبری ایران فیلم - شنبه ۵ دی ۹۴ | بازدید: 379


Box-Office-2

به گزارش تیم خبری ایران فیلم

استودیو دیزنی که امسال کریسمس فوق العاده ای را پشت سر میگذارد با فروش ۴۰ میلیون دلاری اش در روز جمعه توانست رکورد جدیدی در فروش فیلم هایش دراین تاریخ به ثبت برساند. پیش از این رکورد فروش در تاریخ ۲۵ دسامبر اخرین جمعه سال در دستان فیلم شرلوک هلمز بود که در سال ۲۰۰۹ با ۲۴٫۶ میلیون دلار به این مقام دست پیدا کرده بود.

انتظار میرفت که فیلم جنگ ستارگان در هفته دوم اکرانش بتواند در حدود ۱۴۵ میلیون دلار فروش داشته باشد تا بتواند از مرز فروش داخلی ۵۰۰ میلیون دلار عبور کند. این فیلم توانست با فروش ۳۹۱٫۱ میلیون دلاری اش در هفته نخست اکران به راحتی رکورد فروش هفته نخست اکران فیلم دنیای ژوراسیک را که مبلغی معادل ۲۹۶٫۲ میلیون دلار بود پشت سر گذارد.

همچنین استودیو پارامونت با کمدی زیبایی که در آن ویل فرل و مارک والبرگ بازی کرده اند قصد دارد تا تعطیلات شیرینی را برای همه رقم زند. این فیلم با پیش فروش ۱٫۲ میلیون دلاری ای که از ۱۹۲۰ سالن سینما به دست اورده بود در راه رسیدن به فروش ۱۰ میلیون دلاری در روز عید میباشد. که البته این فیلم با قدرتی بیش از انچه که انتظار میرفت با در دست داشتن ۳۲۷۱ مکان نمایش توانست به فروش ۳۰ میلیون دلاری دست پیدا کند.

این فیلم ۵۰ میلیون دلاری که ساخته سن اندرس میباشد داستان زندگی پدری است که ( با بازی ویل فرل) با در امد متوسط  و داشتن یک زندگی ساده مجبور است راهی پیدا کند تا بتواند با فرزند خوانده هایش ارتباط خوبی برقرار کند. اما هنگامی که ول برگ که پدر بچه ها میباشد از راه میرسد کمی کار را برای او سخت میکند.

از سوی دیگر جنیفر لارنس با فیلم Joy توانست  با در دست داشتن ۲۸۹۶ سالن نمایش به فروش ۷ میلیون دلاری برای شب های عید دست پیدا کند. این فیلم که در واقع زندگی نامه ی میراکل موپ میباشد یک طنز اجتماعی است که از وجود بازیگرانی چون بردلی کوپر و جنیفر لارنس سود میبرد.

همچنین فیلم استودیوی وارنر بروس با نام Point Break توانست در اخرین شب های سال ۲۰۱۵ فروش خود را از ۳٫۵ میلیون دلار به ۵ میلیون دلار افزایش دهد، که این مبلغ میتواند برای پایان هفته این فیلم مبلغی معادل ۱۵ میلیون دلار محاسبه شود.

منبع : variety.com

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.