ایران فیلم - علیخانی مجریان و گزارشگران سال نو را معرفی کرد
امروز ۷ اسفند ۱۳۹۵

علیخانی مجریان و گزارشگران سال نو را معرفی کرد

سرویس خبری ایران فیلم - شنبه ۱۵ اسفند ۹۴ | بازدید: 830


به گزارش ایران فیلم به نقل از  سینما خبر، برنامه «سه ستاره» با محوریت انتخاب برگزیدگان تلویزیون در سال ۱۳۹۴ از امشب ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه سوم سیما می‌رود.

این برنامه با اجرا و تهیه‌کنندگی احسان علیخانی هشت شب به صورت زنده نامزدهای آثار و برنامه‌های تلویزیونی را اعلام می‌کند و قرار است در هشت بخش اصلی که شامل «مجری»، «برنامه‌های ورزش و سرگرمی»، «گزارشگران برنامه‌ای»، «مجموعه‌های داستانی و نمایشی»، «بازیگران مرد»، «بازیگران زن» و و دو بخش جنبی متشکل از «ورزشکاران برتر زن و مرد» این کاندیداها به مردم معرفی شوند تا در نهایت مردم با ارسال نظراتشان به سامانه پیامکی برنامه برگزیده‌شان را معرفی کنند.
در نهایت در برنامه سال تحویل ۹۵ با جمع‌بندی پیامک‌های مردم، برگزیده معرفی و تندیسش در حضور مهمانان مردمی که در استودیو حاضر هستند به او اهدا شود.
اما بنا بر این گزارش «سه ستاره» امشب کاندیداهای دو بخش «مجریان تلویزیونی» و «گزارشگر» را معرفی می‌کند. نامزدهایی که در مرحله اول از طریق مدیران هر شبکه به صورت فهرستی آماده شد و در اختیار داوران برنامه قرار گرفت و از امشب و در مرحله آخر انتخاب از میان این کاندیداها در اختیار مردم است. کاندیداهای بخش مجریان تلویزیونی به شرح زیر است:
رامبد جوان، محمدجعفر خسروی، میلاد دخانچی، نجم‌الدین شریعتی، علی ضیا، عادل فردوسی‌پور، داریوش فرضیایی و ندا ملکی. و اما در بخش گزارشگر هم عترت افشار، محسن حاجیلو، شاهین صمدپور، محمود کریمی، محمد حسین میثاقی و حامد میرزاپور کاندیداهای معرفی شده هستند.
در پایان گفتنی است؛ «سه ستاره» با اجرا و تهیه‌کنندگی احسان علیخانی هرشب ساعت ۲۰ تا ۲۲ روی آنتن می‌رود.

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.