ایران فیلم - فیلم Ride along 2 مقام نخست باکس آفیس را در هفته گذشته کسب کرد
امروز ۷ اسفند ۱۳۹۵

فیلم Ride along 2 مقام نخست باکس آفیس را در هفته گذشته کسب کرد

سرویس خبری ایران فیلم - شنبه ۲۶ دی ۹۴ | بازدید: 572


boxoffice

به گزارش تیم خبری ایران فیلم

فیلم Ride along 2  اثر استودیو یونیورسال توانست برنده روز جمعه در باکس آفیس شود،این فیلم توانست با به دست آوردن ۱۲ میلیون دلار از ۳۱۷۵ سالن نمایش توانست فیلم های جنگ ستارگان و بازگشته را شکست دهد.

این فیلم درمقایسه با فیلمی که در سال ۲۰۱۴ ساخته شد پس از ۴ روز از آغاز اکرانش توانست به فروشی معادل ۵۰ میلیون دلار دست پیدا کند و توانست از نگاه منتقدین سینما درجه سینمایی B+ را کسب کند.

در بین رقابتی که بین فیلم های در حال اکران بر روی پرده سینما وجود دارد فیلم بازگشته با بازی لئوناردو دیکاپریو و با کارگردانی آلخاندرو اینارتیو توانست با در دست داشتن ۳۵۵۹ سالن نمایش در روز جمعه ۹٫۳ میلیون دلار به دست آورد و فروش هفتگی خود را به ۳۷ میلیون دلار ارتقا دهد و در رتبه دوم باکس آفیس قرار بگیرد.

این فیلم که در جشنواره گلدن گلوب جایزه بهترین کارگردان، بهترین بازیگر مرد، بهترین تصویر برداری را اذعان خود کرد، هفته جدید نمایش خود را با افزودن ۵۴ سالن نمایش Imax به سالن های نمایشش برای اجرایی بهتر آماده میشود. اگر چه که پیش از این سالن های نمایش Imax در اختیار فیلم جنگ ستارگان بوده است.

فیلم جنگ ستارگان در هفته ای که گذشت از رتبه دوم باکس افیس یک پله سقوط کرد و به نسبت هفته های پیش تنزل کرد، فیلم جنگ ستارگان برای ۴ هفته پیاپی به عنوان برترین فیلم باکس افیس انتخاب شد و توانست بهترین رکورد ها را برای استودیو دیزنی و لوکاس فیلم رقم بزند. پس از فروش ۶٫۴ میلیون دلاری در روز جمعه با در دست داشتن ۳۸۸۲ سالن نمایش توانست میزان فروش داخلی خود را به ۸۶۰ میلیون دلار ارتقا دهد،  و همچنین توانست میزان فروش جهانی خود را پس از این هفته که ۳۴ میلیون دلار فروش داشت به ۱٫۸ میلیارد دلار برساند.

منبع: Hollywood reporter.com

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.