ایران فیلم - قسمت جدید فیلم جنگ ستارگان تا سال 2018 ساخته نخواهد شد
امروز ۳ اسفند ۱۳۹۵

قسمت جدید فیلم جنگ ستارگان تا سال ۲۰۱۸ ساخته نخواهد شد

سرویس خبری ایران فیلم - سه شنبه ۲۲ دی ۹۴ | بازدید: 364


به گزارش تیم خبری ایران فیلم

استودیو دیزنی و لوکاس فیلم که اخیرا با همکاری یکدیگر قسمت هفتم فیلم جنگ ستارگان را ساختند، تصمیم دارند برای ساخت قسمت بعد این فیلم که هنوز مشخص نشده است نامش چیست به دنبال شخصیت نوجوان برای نقش هان سولو باشند که تا کنون به گزینه نهایی دست نیافته اند.

بنابر گزارشهایی که این استودیو ها از برنامه کاری خود داده اند از میان نام هزاران بازیگری که برای ساخت این فیلم در نظر گرفته شده بودند اکنون لیست نامزد ها بسیار کوتاه شده است و تنها نام هایی از قبیل انسل الگورت، مایلز تلر، دیو فرانکو، جک رینور، اسکات ایستوود، لوگان لرمن، اموری چون، و بلیک جنر به چشم میخورد.

هنوز هم تست های بسیار زیادی از بازیگران مذکور گرفته میشود تا مشخص شود که در نهایت کدام یک از آنها برای ایفای این نقش مناسب ترند اما بر اساس صحبت های سازندگان آن کریس میلر در طی دو هفته پیش رو بازیگران بیشتری نیز برای تست گرفتن اماده خواهند شد.

اگر چه که ساخت قسمت بعد فیلم جنگ ستارگان تا ژانویه سال آینده آغاز نمیشود اما گزارشات حاکی از آن است که ممکن است تصمیم هایی گرفته شود که زمان ساخت این فیلم را جلو بیندازد.

گفته میشود که داستان قسمت جدید که تصمیم بر ساخت آن دارند داستانی است که میان قسمت های ۳ و ۴ این فیلم اتفاق افتاده است، همچنین استودیو دیزنی و مارول استراتژی مشترکی را در مورد شخصیت مرد عنکبوتی برای حضورش در فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی پیش گرفته اند و تصمیم دارند شخصیت مرد عنکبوتی را نخست برای رسیدن به این فیلم طراحی کنند و پس از آن به فیلم اختصاصی مرد عنکبوتی بپردازند.

استودیو دیزنی و لوکاس فیلم در تلاش هستند که برای انتخاب یک بازیگر مناسب برای نقش هان سولو از جوانانی بین سنین ۲۰ تا ۲۵ استفاده کنند، اما در هنگام تست گرفتن از بازیگران رنج سنی انها بین ۱۷ تا ۳۴ سال مشاهده شده است.

قسمت جدید جنگ ستارگان که هنوز نام مشخصی برای آن در نظر نگرفته اند قرار است در ۲۵ می سال ۲۰۱۸ اکران شود.

منبع: variety.com

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.