ایران فیلم - قسمت هشتم جنگ ستارگان با حضور دل تورو همراه خواهد بود
امروز ۷ اسفند ۱۳۹۵

قسمت هشتم جنگ ستارگان با حضور دل تورو همراه خواهد بود

سرویس خبری ایران فیلم - سه شنبه ۲۷ بهمن ۹۴ | بازدید: 411


به گزارش تیم خبری ایران فیلم

 قسمت هشتم فیلم جنگ ستارگان که از چندی پیش آغاز به فیلم برداری کرد، دیروز ۲ بازیگر جدید را به جمله عوامل خود اضافه کرد. لائوران درن و بنیکو دل تورو به جمع عوامل سازنده این فیلم افزوده شدند.

استودیو دیزنی همچنین افزود که بازیگر تازه وارد کلی ماری تران نیز یک نقش غیر مشخص در این فیلم خواهد داشت،  درن که تا کنون به خاطر فیلم های زیادی نامزد جوایز اسکار شده است بنا بر تصمیم کارگردان این فیلم انتخاب شده است. از افتخارات درن میتوان به نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن برای فیلم های Rambling Rose و همچنین Wild در جشنواره اسکار اشاره کرد.

همچنین دل تورو نیز نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد از جشنواره اسکار برای فیلم اخلاقی Traffic شد و همچنین نامزد دریافت جایزه برای فیلم هایی از جمله ۲۱Grams و Sicario و Savageنیز بوده است. بر طبق اخباری که در مورد نقش دل تورو در قسمت جدید فیلم جنگ ستارگان منتشر شده است قرار است که او در یک نقش منفی  دراین فیلم حضور پیدا کند.

مراحل نخستین پیش تولید این فیلم در روز دوشنبه در استودیو پاین وود در لندن آغاز گشت  و زمانی که استودیو دیزنی برای اکران این فیلم درنظر گرفته است ۱۵ دسامبر سال ۲۰۱۷ میباشد.

ریان جانسون که در قسمت هفتم جنگ ستارگان نویسنده ی فیلم نامه بود در این قسمت کارگردانی فیلم را برعهده خواهد گرفت و جایگزین آبرامز خواهد شد. و همچنین از عوامل سازنده این فیلم میتوان مارک همیل، کری فیشر، آدام دریور، ریزی ریدلی، جان بویگا،  اسکار ایساک، آنتونی دنیلز و اندی سرکیس را نام برد.

منبع: Variety.com

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.