ایران فیلم - کریستین بیل و اسکات کوپر درساخت Hostiles با هم همکاری میکنند
امروز ۷ اسفند ۱۳۹۵

کریستین بیل و اسکات کوپر درساخت Hostiles با هم همکاری میکنند

سرویس خبری ایران فیلم - جمعه ۳۰ بهمن ۹۴ | بازدید: 414


به گزارش تیم خبری ایران فیلم

 اسکات کوپر و کریستین بیل برای ساخت فیلم Hostiles با هم همکاری میکنند.

کوپر در این پروژه نویسنده و کارگردان خواهد بود، درحالی که بیل به عنوان هنر پیشه این فیلم استخدام شده است، پیش از این کوپر سابقه ساخت فیلم Black Mass را با بازی جانی دپ در پرونده خود ثبت کرده است، همچنین او سابقه کار با کن کاو که حمایت مالی از پروژه قبل بر عهده او بود را نیز در پرونده خود دارد.

داستان فیلم Hostiles که در سال ۱۸۹۲ نوشته شده است  روایت گر زندگی یک افسر عالی رتبه و افسانه ای ارتش میباشد که موافقت میکند تا بدن بی جان رئیس یک قبیله جنگ جو و همچنین خانواده اش را تا دشت های نیو مکزیکو اسکورت و همراهی کند.

بر اساس توافقاتی که انجام شده است قرار است شروع تولید این فیلم ازماه جولای باشد.

به دنبال توافقات صورت گرفته برای آغاز فیلم برداری این فیلم همچنین کریستین بیل که سال ۲۰۱۵ را تقریبا به استراحت پرداخت تا صدمات وارده به زانو هایش را مداوا کند رفته رفته آمادگی جسمانی خویش را بازمی یابد و در این فیلم حاضر خواهد شد.

کوپر نیز سابقه توزین و تولید چندین پروژه را در پرونده خود دارد اما زمانی که بیل برای حضور در این فیلم اعلام آمادگی کرد او تصمیم گرفت بار دیگر با بیل همکاری کند تا شاید بتواند موفقیت های سال ۲۰۱۳ را با فیلم Out Of the Furance دوباره  تکرار کند.

کوپر همچنین با فیلم Black  Mass توانست برنده جایزه از جشنواره منتقدین نیز بشود که این به نوبه خود افتخار بزرگی محسوب میشود، بیل نیز اخیرا برای فیلم The Big Short  نامزد دریافت جایزه اسکار شده است.

منبع:Variety.com

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.