ایران فیلم - چرا بت من در فیلم بت من علیه سوپر من تفنگ در دست دارد؟
امروز ۷ اسفند ۱۳۹۵

چرا بت من در فیلم بت من علیه سوپر من تفنگ در دست دارد؟

سرویس خبری ایران فیلم - جمعه ۱۳ آذر ۹۴ | بازدید: 449


به گزارش تیم خبری ایران فیلم

شب گذشته نخستین تریلر رسمی فیلم بت من علیه سوپر من منتشر شد. اگر شما از علاقه مندان به سری فیلم های بت من و سوپر من میباشید قطعا دنبال کردن داستان این فیلم برایتان جالب توجه خواهد بود. داستانی که در آن مردی از جنس استیل با مردی از جنس خاک مبارزه خواهد کرد. کدام یک پیروز خواهند شد؟ و اصلا به چه دلیلی این دو قهرمان با یکدیگر مبارزه خواهند کرد؟ هر چند که در قسمت های پیشین فیلم بت من صراحتا به این موضوع رسیده ایم که مردم بت من را بیشتر یک خرابکار میدانند تا یک قهرمان اما همه ما میدانیم که حقیقت وجودی او چیزی به جز این است و در واقع او یک قهرمان واقعی است.

در این فیلم جدید تمام سعی کارگردان و عوامل بر این بوده است که شما را با حقایق و وقایعی روبه رو کنند که انتظار آنها را ندراید، این حقایق میتواند شامل درگیری دو شخص خوب باشد و یا عبور یک ماشین آدم کشی از میان ۵ کهکشان و رسیدن به زمین و تصمیم آنها مبنی بر نابود کردن زمین. اما نکته ای که بیشتر مورد توجه واقع شده است این است که بت من با وجود تمام سلاح های پیشرفته و ماشین هایی که تا کنون داشته است چه احتیاجی به یک اسلحه دارد؟ بله درست است، اگر تریلر این فیلم را دیده باشید در صحنه ی آخر آن متوجه این نکته خواهید شد که بت من در کنار سوپر من ایستاده است در حالی که اسلحه ای به دست دارد. اما به چه دلیل این اسلحه را در دست دارد؟

همان گونه که همه ما میدانیم از زمانی که نخستین فیلم بت من در سال ۱۹۳۹ ساخته شد بت من که در نقش بروس وین معرفی شد همیشه به دنبال برقراری آرامش و عدالت بود و در این راه هیچ گاه از اسلحه ها استفاده نمیکرد. او در وسایل و ماشین هایی که داشت تعدادی اسلحه برای تخریب ماشین های سنگین داشت اما هیچ گاه از یک اسلحه دستی استفاده نمیکرد و این نکته یکی از ویژگی های شخصیت بت من بوده است. ویژگی ای که در این فیلم به دست فراموشی سپرده شده است.

شاید اصلا سلاحی که در دست بت من است یک سلاح واقعی نیست. شاید نوعی وسیله برای ایجاد یک شوک الکتریکی باشد، ویا حتی ممکن است اگر یک اسلحه واقعی باشد تنها برای زخمی کردن حریفش از آن استفاده کند نه برای کشتنش.

اما نکته ای که در این باره جالب است این استکه این صحنه از فیلم از روی صحنه ای از انیمیشن های پیشین این فیلم ساخته شده است.

منبع: hitfix.com

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.