ایران فیلم - Deadpool یک هفته موفق دیگر را پشت سر گذاشت
امروز ۷ اسفند ۱۳۹۵

Deadpool یک هفته موفق دیگر را پشت سر گذاشت

سرویس خبری ایران فیلم - سه شنبه ۱۱ اسفند ۹۴ | بازدید: 1007


به گزارش تیم خبری ایران فیلم

این هفته نیز یکی دیگر از هفته های ستاره ای و رویایی برای فیلم Deadpool بود، این فیلم با قدرت هر چه تمام تر به فروش موفق خود در باکس آفیس ادامه میدهد و تنها با ۴۴٫۲ درصد افت فروش توانسته است به عنوان سومین فیلم موفق اکران شده در رده سنی +۱۷ سال باشد.این در حالی است که فیلم زیبای Gods Of Egypt در پایان این هفته در رتبه دوم باکس آفیس قرار گرفت.

فیلم Deadpool توانست با فروشی معادل ۳۱٫۵ میلیون دلار در این هفته رکورد فروش محلی خود را به ۲۸۵٫۶ میلیون دلار ارتقا دهد، این فیلم همچنان در حال رقابت با فیلم هایی است که سال گذشته در همین ماه اکران شد و در رده سنی +۱۷ نیز بود که از این فیلم ها میتوان به اسنایپر آمریکایی اشاره کرد که توانست فروشی معادل ۳۵۰٫۱ میلیون دلار داخل ایالات متحده کسب کند، باید ببینیم که Deadpool چگونه میتواند فروش خود را به این فیلم برساند و از آن سبقت بگیرد. این در حالی است که فروش جهانی این فیلم با فروشی که این آخر هفته داشت به ۶۰۰ میلیون دلار رسید.

اما فیلم Gods Of Egypt که نخستین هفته خود را پشت سر گذاشت توانست با فروش ۱۴ میلیون دلار در رتبه دوم باکس آفیس قرار بگیرد. این فیلم در ژانر تخیلی و تاریخی ساخته شده است و هزینه ای معادل ۱۴۰ میلیون دلار برای ساخت آن صرف شده است که این میزان تقریبا ۳ برابر بودجه ای است که برای ساخت فیلم Deadpool هزینه شده است.

در میان ۳ فیلمی که این هفته نخستین هفته ی اکران آن ها بود فیلم Gods Of Egypt توانست با فروش ۲ برابری به نسبت رقبای خود در رتبه دوم قرار بگیرد در حالی که دو فیلم  Triple 9 و Eddie The Eagle با فروش ۶ میلیون دلار به ترتیب در رتبه های ۵ و ۶ باکس آفیس این هفته قرار گرفتند. رقابت بین این دو فیلم بسیار نزدیک است و تفاوت فروش آنها تنها در حدود ۱۰۰هزار دلار است.

اما استودیو فاکس و پاندای کونگ فو کار با افت ۲۸٫۹ درصدی در فروش به نسبت هفته گذشته با فروش ۸٫۸۹ میلیون دلار در رتبه سوم باکس آفیس قرار گرفت تا این گونه به پنجمین هفته از اکران خود پایان دهد. این انیمیشن زیبا تا کنون توانسته است ۳۱۳میلیون دلار در سطح جهانی فروش داشته باشد.

منبع: Boxoffice.com

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.