ایران فیلم - J.J Abrams کارگردان جنگ ستارگان، فیلم God Particle را میسازد
امروز ۳ اسفند ۱۳۹۵

J.J Abrams کارگردان جنگ ستارگان، فیلم God Particle را میسازد

سرویس خبری ایران فیلم - پنج شنبه ۲۹ بهمن ۹۴ | بازدید: 387


به گزارش تیم خبری ایران فیلم

 جی جی ابرامز کارگردان جدید ترین قسمت از سری فیلم های جنگ ستارگان به همراه استودیو پارامونت جواز اکران فیلم علمی تخیلی God Particle را برای فوریه سال ۲۰۱۷ کسب کردند.

داستان این فیلم که در ژانر تخیلی نیز ساخته شده است در واقع بیانگر اتفاقاتی است که در سال های آینده شاهد آنها خواهیم بود، این فیلم داستان زندگی یک سری فضانورد است که در یک پایگاه فضایی زندگی میکنند که در پی اکتشافات عجیبی که در این ایستگاه به انها دست پیدا میکنند تمامی حقایقی که تا کنون میدانستند دستخوش تغییراتی میشود و در واقع آنها تغییر میکنند و تا حد جنون برای حفظ و بقا پیدا کردن با یکدیگر مبارزه میکنند.

هنوز هیچ اطلاعی از عوامل سازنده و بازیگران این فیلم در دست نیست. این استودیو و ابرامز از سال ۲۰۱۲ در نظر داشتند که این پروژه را با همکاری یکدیگر عملی کنند و به نظر میرسد تلاش های انها بعد از ۴ سال به ثمر رسیده است.

این استودیو به این دلیل از ابرامز برای ساخت این فیلم استفاده میکند که توانایی او را در ساخت فیلم های علمی تخیلی باور دارد و همچنین با موفقیتی که ابرامز در ساخت فیلم جنگ ستارگان: نیرو بیدار میشود به دست آورد، راه را برای خود هموار تر ساخت، همچنین او یک اثر دیگر را نیز کارگردانی کرده است که هنوز اکران نشده است و این اثر که نامش ۱۰ Cloverfield lane میباشد قرار است در تاریخ ۱۱ ماه مارس اکران شود.

نام God Particle نخستین نامی است که برای این پروژه که اکرانش در فوریه سال آینده است انتخاب شده است.

منبع:variety.com

با عضویت در خبرنامه ایران فیلم از آخرین فیلمها و سریالها در ایمیل خود آگاه شوید

نظر خود را بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.